...

Usługi

ZDJĘCIE PORTRETOWE

Headshot

Poszukujesz perfekcyjnego portretu? Stworzymy go dla Ciebie. Zarezerwuj date już dzisiaj, a my przygotujemy dla Ciebie profesjonalne studio zdjęciowe, wraz z makijażystką oraz stylistką fryzur. Na sesji będzie obecny również asystent, który pomoże w doborze odpowiedniego stroju oraz odpowiednim ustawieniu ciała.

ZDJĘCIA SYLWETKOWE

Body pictures

Profesjonalne zdjęcia sylwetkowe to jedno z najważniejszych wymagań castingowych dla pracodawców świata artystycznego. Przygotuj swoje zdjęcia w taki sposób aby Twoje portfolio błyszczało wśród pozostałych. Sesja zdjęciowa obejmuje profesjonalny makijaż, fryzurę oraz współpracę z reżyserem sesji, który zadba o dobór stroju i absolutnie najlepsze ustawienie Twojego ciała.

RESUME

Resume (CV)

Nie ma jednego przepisu na sukces Twojego resume. Co więcej w zależności o jaką pracę się ubiegamy często potrzebujemy resume różnego rodzaju. Potrzebujesz pomocy? Powiedz nam o jaką pracę się starasz, a my przygotujemy odpowiednie resume, w języku polskim i angielskim.

PROFESJONALNY REEL

Showreel

Czym charakteryzuje się profesjonalny reel? Jak stworzyć video, które pokaże wszystkie Twoje atuty i po krótkiej chwili przekona pracodawcy,, że to właśnie dla Ciebie jest ta praca?

Zarezerwuj termin z AB Agency, a my stworzymy dla Ciebie idealne video. Rezerwacja obejmuje prace z kamerzystą w profesjonalnym studio, a następnie montaż ujęć z sesji i selekcji Twoich wybranych filmów z projektów, turniejów czy treningów.

Reel to Twoja najważniejsza wizytówka.

FULL PORTFOLIO

Full Portfolio

Full portfolio to nasz najatrakcyjniejszy zestaw. Skontaktuj się z nami, a my stworzymy dla Ciebie pełen pakiet castingowy: Headshot, body pictures, resume i showreel w najlepszej ofercie cenowej. Zainwestuj w siebie i stwórz profesjonalne portfolio zgodne z zagranicznymi trendami i wymaganiami.

TANIEC

Zajęcia z techniki tańca

Zajęcia z techniki tańca, to cykl zajęć indywidualnych bądź w niewielkich grupach, które poprawią Twoją technikę tańca. Praca z doświadczonymi trenerami agencji i indywidualne podejście to gwarancja szybkich postępów, a także wiedza o swoich mocnych I słabszych stronach. Na zajęciach skupiamy się na wielu aspektach takich jak: kontrola ruchu, przepływ i różnicowanie dynamiki ruchu, muzykalność, nauka i doskonalenie piruetów, obrotów i skoków, a także wiele, wiele innych.

PRZYGOTOWANIE CASTINGOWE

10 godzinny
program
przygotowania
castingowego

Marzysz o karierze międzynarodowej, ale stres niszczy Cię na castingach? A może zupełnie nie wiesz czego się spodziewać wyjeżdżając na audycję zagranicę? Bez wątpienia nie mogłeś trafić w lepiej bo AB Agency to jedyne w Polsce miejsce prawdziwie specjalizujące się w zajęciach z techniki castingowej. Autorski 10h program Anety Bury oparty jest na wieloletnich doświadczeniach zebranych w Nowym Yorku, Miami i Londynie. W skład programu wchodzi m.in nauka szybkiego zapamiętywania, dynamiczna improwizacja, doskonalenie najlepszych tricków, relacje z castingów całego świata, a także cała taca wylanej wiedzy teoretycznej (wymagania castingowe, zgłoszenia, strony z audycjami, dobór stroju do konkretnych audycji i wiele innych). Ostatnia lekcja programu to tak zwany MOC audition – czyli próbna audycja według scenariusza z Nowego Yorku, wraz ze szczegółowym omówieniem i korektami.

Przygotuj się przed wyjazdem, nie daj się zaskoczyć i pokaż się odważnie ze swojej najlepszej strony.

Program 10h (2h teorii, 6h praktycznych i 2h MOC audition). Minimalny wiek 15 lat. 

TRENING INDYWIDUALNY

Przygotowanie motoryczne
i siłowe

Rozpoczęcie kontraktu, okres prób i nauki spektaklu to najbardziej intensywny czas podczas całego kontraktu. Nic dziwnego, że właśnie wtedy dochodzi do największej ilości kontuzji.

Zajęcia z przygotowania motorycznego i siłowego to indywidualny program przygotowujący Twoją formę na ten wymagający okres czasu. Głównym celem programu jest wzmocnienie sylwetki, ze szczególną koncentracją dla najsłabszych partii mięśniowych, zbudowanie kondycji oraz poprawa rzeźby Twojego ciała. Rozpoczęcie kontraktu w szczycie formy nie tylko pomoże przejść przez okres prób łatwiej, ale w ogromnym stopniu zmiejszy ryzyko kontuzji. 

Głównym celem programu jest wzmocnienie sylwetki, zbudowanie kondycji oraz poprawa rzeźby Twojego ciała.

KONTAKT

Zamów usługę

Skontaktuj się z nami już dziś, a pomożemy Ci osiągnąć swoje cele. Nasi doświadczeni specjaliści czekają na Twój telefon lub e-mail.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.