...

AB AGENCY

AB Agency to miedzynarodowa agencja artystyczna z siedzibą w Polsce, zajmująca się pozyskiwaniem profesjonalnych kontraktów dla tancerzy, wokalistów i akrobatów.

Misją agencji jest zgromadzenie wyjątkowych talentów i stworzenie możliwości sukcesu na wszystkich stopniach kariery.

AB AGENCY

Działalność

AB Agency: Międzynarodowa agencja artystyczna z siedzibą w Polsce, zajmująca się pozyskiwaniem profesjonalnych kontraktów dla tancerzy, wokalistów i akrobatów.

Nasi partnerzy to międzynarodowe firmy statków wycieczkowych, z ogromną ilością musicali broadwayowych i production shows.

Misją agencji jest zgromadzenie wyjatkowych talentów i stworzenie możliwości sukcesu na wszystkich stopniach kariery.

ARTYŚCI

Znajdź artystę

Przeglądaj portfolio naszych najlepszych artystów.

USŁUGI

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić

Poza pozyskiwaniem profesjonalnych kontraktów zagranicznych ABAgency prowadzi również pomoc w przygotowaniu idealnego portfolio. Tworzymy indywidualne filmy promocyjne, portfolia zdjęć, czy resume. Co więcej, prowadzimy również szkolenia z zakresu techniki tańca oraz zajęcia przygotowania motorycznego i siłowego przed rozpoczęciem kontraktów.

Jako pierwsi i jedyni w Polsce stworzyliśmy autorski 10 godzinny program przygotowania castingowego, który omówi wszystkie aspektu przebiegu audycji. Ten program pomoże Ci zdobyć wiedzę i doświadczenie, aby błyszczeć na każdej zagranicznej audycji.

DOŁĄCZ DO NAS

Wyślij zgłoszenie

AB Agency poszukuje do współpracy profesjonalnych tancerzy w wieku od 17-30 lat. Artyści muszą reprezentować zaawansowany poziom minimum w jednym stylu tańca. Oprócz tego muszą wykazywać się silną, zadbaną i wyrzeźbioną sylwetką. Koniecznym wymaganiem jest posiadanie profesjonalnego portfolio do rozpatrzenia przez agencje. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt poprzez wypełnienie formularza.

Wszystkie zgłoszenia otrzymają wiadomość zwrotną w przeciągu 7 dni roboczych.

Dane osobowe

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.